Sprzedaż, marketing, obsługa klienta

Od tego, jak funkcjonuje dział sprzedaży, marketing i obsługa klienta zależy przyszłość każdej firmy. To właśnie ci pracownicy kreują wizerunek przedsiębiorstwa, determinują jego rentowność i realizację celów budżetowych. Praca dyrektora sprzedaży jest oceniana z jednej strony przez pryzmat generowanych wpływów, z drugiej zaś przez osiągnięcia jego zespołu. Sukces szefa sprzedaży jest zatem całkowicie uzależniony od wyników realizowanych przez jego ludzi. To oni są głównym zasobem i silnym ogniwem organizacji a od ich właściwego doboru w dużej mierze zależy sukces firmy.

Nasi konsultanci pomagają w rekrutacji menadżerów i specjalistów ds. sprzedaży i marketingu. Dla naszych Klientów poszukujemy m.in. dyrektorów sprzedaży; regionalnych kierownik sprzedaży; menadżerów obszaru i produktu; opiekunów kluczowych klientów; specjalistów ds. sprzedaży; specjalistów ds. rozwoju biznesu; doradców Klienta; dyrektorów marketingu, kierowników ds. marketingu, brand menadżerów, PR menadżerów, menadżerów produktu, account menadżerów, specjalistów ds. marketingu.

Dzięki specjalizacji i doświadczeniu w rekrutacjach w obszarze sprzedaży i marketingu dostarczamy naszym Klientom wymiernych korzyści.