atos

ref atosAtos Polska ,,Firma nie boi się odważnych wyzwań, indywidualnie i fachowo podchodzi do naszych oczekiwań. Biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia z firmami outsourcingowymi z satysfakcją rekomendujemy FUTUREA PayCenter jako firmę świadczącą usługi na najwyższym poziomie’’.

 

ref bullBull Polska ,,Usługi FUTUREA PayCenter są zapewniane w sposób profesjonalny, we wcześniej ustalonych ramach czasowych. Co niezwykle istotne firma zawsze dotrzymuje ustalonych terminów, a wykonane prace spełniają najwyższe standardy jakości’’.

 

ref amgAmg.Lab Sp. z o.o. ,,Niewątpliwie atutem firmy jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klienta powoduje, iż kontynuujemy współpracę już od kilku lat’’.

 

burgerref burgerBurger King Polska ,,Wysoko oceniam jakość oferowanych usług, zaangażowanie pracowników, doskonały kontakt z klientem, przejawiający się życzliwością i dyspozycyjnością. Dołączając do grupy zadowolonych Klientów z całą pewnością mogę polecić firmę jako usługodawcę sprawdzonego i wiarygodnego oraz dbającego o interesy klienta’’.

 

hycomref hycomHycom S.A. ,,Wzorowo oceniamy nie tylko wiedzę i doświadczenie pracowników firmy, ale również ich ponadstandardowe zaangażowanie, otwartość i proaktywną postawę. Na szczególne podkreślenie zasługuje atmosfera współpracy oraz umiejętność budowania i utrzymywania relacji opartych na wzajemnym zaufaniu’’.

 

oberthurref oberthurOberthur Technologies R&D Poland Sp. z o.o. ,,Niewątpliwym atutem firmy jest profesjonalizm pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie Pracowników do wymagań Klienta pozwala polecić firmę FUTUREA PayCenter innym Pracodawcom’’.

 

oberthurref oberthur kobyłkaOberthur Technologies Poland Sp. z o.o.,,FUTUREA PayCenter to profesjonaliści, odznaczający się wysoką kulturą osobistą, chętnie służący radą i pomocą w każdej sytuacji, wyjaśniający zawiłości prawne oraz podatkowe w bardzo przystępnej formie. Na szczegółową uwagę zasługuje elastyczność i zaangażowanie pracowników, którzy tworzą wizerunek FUTUREA PayCenter, jako firmy wychodzącej naprzeciw oczekiwaniom Klienta.

 

LSAS_referencjelsas_referencje-150x150LS AIRPORT SERVICE„O wyborze FUTUREA PayCenter zdecydowały przede wszystkim wysoki poziom oferowanych usług rekomendowany przez firmy współpracujące już z FUTUREA PayCenter oraz profesjonalizm w kontakcie z klientem .

 

POLSKA WODA „Biorać pod uwagę dotychczasową współpracę uważam że był to słuszny wybór. Polecam FUTUREA PayCenter jak sprawdzonego i rzetelnego partnera w zakresie obsługi kadrowo-płacowej”.

 

pra internationalPRA International „We consider Futurtea to be reliable and trustworthy support provider for our requirements and would therefore feel comfortable to recommend their services to any company”.

 

SIEMENS „Jesteśmy zadowoleni ze skuteczności i jakości obsługi oferowanej przez FUTUREA PayCenter i z pewnością możemy ją rekomendować jako profesionalnego partnera w zakresie administracji umowami cywilnoprawnymi oraz administracji kadrowo-płacowej.

 

ge owerW imieniu firmy GE Power Controls S.A. mam przyjemność zarekomendować szkolenia prowadzone przez firmę FUTUREA Grupa Doradcza Sp. z o.o., które istotnie wpłynęły na jakość funkcjonowania naszego zespołu.
Na przestrzeni kilku miesięcy FUTUREA Grupa Doradcza zorganizowała i przeprowadziła cykl szkoleń dla managerów i pracowników, które dotyczyły komunikacji, motywowania oraz budowania zespołu, a także podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Trenerzy FUTUREA nawiązali bardzo dobry kontakt z grupą oraz wykazali się doskonałą umiejętnością aktywizowania uczestników.
Podczas szkolenia uczestnicy mieli możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce, a nowatorski sposób przedstawienia tematu inicjował kreatywne myślenie.Materiały szkoleniowe z jednej strony pozwoliły utrwalić zdobyta wiedzę w czasie trwania szkolenia, a z drugiej- umożliwiają przypomnienie najistotniejszych kwestii po jego zakończeniu.Cały cykl szkoleń przeprowadzony został w sposób dynamiczny i profesjonalny.

Z satysfakcją mogę stwierdzić, że przeprowadzone szkolenie spełniło nasze merytoryczne oczekiwania, czego wyrazem są wysokie oceny w ankietach uczestników oraz faktyczna zmiana niektórych uczestników.

Z poważaniem,
Ewa Skrzyńska
Dyrektor Personalny

 

W imieniu firmy BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. mam przyjemność wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą FUTUREA Grupa Doradcza Sp. z o.o. zarówno przy realizacji projektów szkoleniowych jak i rekrutacyjnych.

Konsultanci FUTUREA w naszej dotychczasowej współpracy wykazali się dużym profesjonalizmem i rzetelnością oraz bardzo dobrą znajomością rynku pracy w interesujących nas segmentach. Atutem Firmy jest również stała komunikacja w czasie realizacji projektu oraz pro-aktywne podejście, dzięki czemu na każdym etapie prac mieliśmy aktualną informacje o stanie zaawansowania projektu.

Jesteśmy zadowoleni ze skuteczności i jakości usług doradczych oferowanych przez firmę FUTUREA Grupa Doradcza i z pewnością możemy ją rekomendować jako profesjonalnego partnera w zakresie realizacji programów szkoleniowych i rekrutacji.

Z poważaniem,
Elżbieta Grochal
Kierownik Działu Personalnego

 

W imieniu Rexam Home & Personal Care (…) z ogromną przyjemnością udzielam Firmie FUTUREA PeopleSearch referencji profesjonalnego partnera w zakresie przeprowadzania procesu rekrutacji na stanowisko Dyrektora Zakładu.Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą FUTUREA PeopleSearch, która pomogła nam wybrać najlepszych kandydatów na oferowane stanowisko, dlatego też mogę szczerze polecić FUTUREA PeopleSearch innym pracodawcom.O wyborze firmy FUTUREA PeopleSearch do realizacji projektu rekrutacyjnego zadecydowały przede wszystkim wysoki poziom skuteczności rekomendowany przez instytucje, które miały przyjemność współpracy z FUTUREA PeopleSearch. Następne atuty to konkurencyjność finansowa oferty a także miła i przyjazna atmosfera związana z obsługą projektu.

Na szczególne podkreślenie zasługuje duży wkład pracy i zaangażowanie Konsultanta, który prowadził bezpośrednio projekt dla naszej firmy. Konsultant ten jest osobą świetnie przygotowaną merytorycznie do prowadzenia rekrutacji na wysokie stanowiska. Jego profesjonalizm oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta zapewnił nam sprawne przeprowadzenie procesu rekrutacji, zakończonego dużym sukcesem.

Firma Rexam stawia na długotrwałe relacje biznesowe i w związku z tym z całą pewnością przy kolejnych projektach rekrutacyjnych zamierzamy również korzystać z usług firmy FUTUREA.

Jestem przekonana, że mogę rekomendować firmę FUTUREA PeopleSearch bez żadnych wątpliwości

Z przyjemnością, na życzenie, udzielę dodatkowych informacji.

Z poważaniem,
Anna Soboń
Kierownik ds. personalnych

 

Szpital i Przychodnia Specjalistyczna POLSKIEJ FUNDACJI EUROPEJSKIEJ SZKOŁY ONKOLOGII (…) Spółka FUTUREA Grupa Doradcza przeprowadziła dla pracowników administracyjnych warsztat szkoleniowy w zakresie ”PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA” Szkolenie było przeprowadzone na wysokim profesjonalnym poziomie, jakiego oczekiwaliśmy. Wartością dodaną była przeprowadzona analiza funkcjonowania zespołu pracowniczego wraz z sugestiami zmian organizacyjnych i rozwojowych oraz sposobu ich wprowadzania.

Dzięki przeprowadzonym zajęciom praktycznym nasi pracownicy wykorzystują obecnie zdobyte umiejętności w codziennej pracy zawodowej.

Małgorzata Hołówek

 

GE Power Controls imagination at work
W imieniu General Electric Power Controls S.A. w Łodzi chciałabym wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą FUTUREA Grupa Doradcza Sp. z o.o. dotyczącej przeprowadzenia szkolenia z zakresu „Teambuildingu” dla pracowników naszego zakładu w grudniu 2005r. Efekty tego szkolenia przeszły nasze oczekiwania. Byliśmy miło zaskoczeni formą prowadzenia zajęć i – co najważniejsze – ich wysoką skutecznością oraz profesjonalizmem. Bogaty program, jak i olbrzymie zaangażowanie trenerów przyczyniło się do doskonałego odbioru szkolenia przez uczestników.

Szkolenia przeprowadzone przez FUTUREA Grupa Doradcza Sp. z o.o. są godne polecenia w szczególności firmom, którym zależy na wzroście efektywności współpracy zespołów.

Z poważaniem,
Joanna Mańczak
Specjalista ds.Personalnych

 

(…) Grupa Doradcza FUTUREA służyła Sopockiemu Towarzystwu Ubezpieczeniowemu Ergo Hestia S.A. pomocą w zakresie organizacji kilku procesów personalnych, przede wszystkim procesu rekrutacji. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Konsultantów FUTUREA cenię za elastyczne podejście do problemów, ciągłą chęć dialogu i skuteczność proponowanych rozwiązań, a także za promowanie dobrej atmosfery współpracy, sprzyjającej kreowaniu naprawdę twórczych rozwiązań.

Katarzyna Kozikowska
Dyrektor Biura Doboru i Rozwoju Kadr

 

Smiths Aerospace Components – Poland
W imieniu własnym oraz pozostałych uczestników szkolenia zorganizowanego dla kadry menedżerskiej chciałabym wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z FUTUREA SkillsCenter.Podobała się nam organizacja szkolenia, profesjonalizm trenerów, a przede wszystkim wyjątkowe zaangażowanie zespołu prowadzącego w powodzenie przedsięwzięcia.

To, co wyróżnia firmę FUTUREA to indywidualne podejście do klienta, doskonałe wyczucie specyfiki danej grupy uczestników i jej potrzeb.Szkolenie pt. Skuteczna Praca w Zespole i Komunikacja okazało się strzałem w dziesiątkę i przyniosło szybkie i widoczne efekty.

Joanna Mańczak
HR Manager

 

Grupa Kapitałowa (…) współpracowaliśmy z firmą FUTUREA Grupa Doradcza przy realizacji projektu rekrutacyjnego dotyczącego obsadzenia stanowiska Dyrektora ds. Informatyki.W realizacji zlecenia zespół FUTUREA wykazał się fachowością i zaangażowaniem oraz bardzo dobrą znajomością rynku pracy w interesującym nas segmencie. Na uznanie zasługuje również elastyczne podejście do rozwiązywania problemów oraz terminowość wykonania. Na każdym etapie prac byliśmy na bieżąco informowani o aktualnej sytuacji. Podjęte działania zakończyły się sukcesem, dzięki czemu pozyskaliśmy bardzo kompetentnego pracownika.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy oraz atmosfery, w jakiej przebiegała.

Z poważaniem,
Piotr Prűffer
Prezes Zarządu

 

Export Promotion

W imieniu Export Promotion mam przyjemność wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z firmą FUTUREA Grupa Doradcza Sp. z o. o. w zakresie doradztwa i przygotowania wniosków dotyczących pozyskania funduszy z programów Unii Europejskiej ( w szczególności w zakresie programu SPO – WKP Działania 2. 2. 2. ).

W czasie naszej współpracy konsultanci wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Służyli nam i naszym Klientom pomocą merytoryczną na każdym etapie prac, począwszy od oceny możliwości skorzystania z dotacji, poprzez przygotowanie stosownej dokumentacji, po przygotowanie wniosku o płatność i rozliczenie projektu.

Polecamy firmę FUTUREA Grupa Doradcza jako profesjonalnego doradcę do spraw pozyskania funduszy unijnych.

W imieniu Export Promotion

Kamila Sylwanowicz
Z-ca Dyrektora