paycenter
FUTUREA PayCenter jest wyspecjalizowanym działem payroll, realizującym outsourcing kadrowo-płacowy (payroll) dla Klientów, począwszy od zgłoszenia pracowników oraz zleceniobiorców do ubezpieczenia społecznego, poprzez przygotowanie list płac, naliczanie płac, po raporty do systemu kadrowo-płacowego Klienta. Outsourcing płacowy (payroll) pozwala na zachowanie poufności wynagrodzeń, zapewnia także optymalizację kosztów operacyjnych firmy.
Naszym Klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania, każdorazowo dostosowane do specyfiki i realiów funkcjonowania firmy Klienta oraz zmieniających się uwarunkowań rynku, dające zarówno podstawy merytoryczne, jak i praktyczne rady oraz rozwiązania prowadzące do stworzenia firmy sukcesu. Budujemy długotrwałe relacje oparte na otwartej, dwustronnej komunikacji, a jednocześnie ukierunkowane na zapewnienie oczekiwanych rezultatów.
Rozpoczęcie współpracy z Klientem poprzedzamy wnikliwym zapoznaniem się z potrzebami firmy. Analizie podlegają prawa wewnętrzne obowiązujące u Klienta w obszarze personalnym, obowiązujące dokumenty, jak również dodatkowe oczekiwania i wymogi biznesowe. Na podstawie pozyskanych informacji dokonujemy konfiguracji systemu dedykowanego do obsługi Klienta.
Wśród naszych Klientów są zarówno wielkie międzynarodowe korporacje, powszechnie znane polskie przedsiębiorstwa, jak też firmy małe i średnie, reprezentujące różne branże i rodzaje działalności.

Zalety outsourcingu:

  • Umożliwia koncentrację na właściwej działalności,
  • Uwalnia menedżerów od czasochłonnych czynności administracyjnych,
  • Optymalizacja oraz kontrola kosztów – pozwala utrzymać niższy poziom zatrudnienia i zmniejszyć koszty związane ze szkoleniami (np. o zmianach w prawie),
  • Więcej czasu i środków na realizację strategicznych projektów,
  • Uwolnienie środków na inwestycje,
  • Redukcja odpowiedzialność za prawidłowość prowadzenia procesów personalnych,
  • Zmniejszenie kosztów utrzymania bazy technicznej, a jednocześnie dostęp do specjalistycznego oprogramowania firmy outsourcingowej,
  • Stałe i aktywne doradztwo dla zarządu (raporty, zestawienia, porady kadrowo-płacowe).

W ramach PayCenter prowadzimy: