FUTUREA Grupa Doradcza zawdzięcza swoje istnienie wyjątkowym ludziom  – Klientom, Partnerom i Pracownikom. Są wśród nas menedżerowie, konsultanci z wieloletnią praktyką w polskich i międzynarodowych korporacjach.

W skład Grupy Doradczej FUTUREA wchodzą:

futurea_131 futurea_221

business solution futurea_322

Od momentu powstania firmy, w 2002 roku, aktywnie uczestniczymy w życiu gospodarczym kraju, w procesach zmian i integracji europejskiej. Naszym Klientom umożliwiamy koncentrację na kluczowej działalności, dostarczając im wsparcia w szkoleniach i warsztatach dla kadry managerskiej, projektach doradczych HR prowadzących do optymalizacji kosztów, executive search i outsourcingu kadrowo-płacowym (payroll).

Działamy w oparciu o prostą filozofię, według której ludzie są kluczem do sukcesu w każdej organizacji. Naszym Klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania dające zarówno podstawy merytoryczne jak i praktyczne rady oraz rozwiązania prowadzące do stworzenia firmy sukcesu.

Proponowane przez nas rozwiązania są każdorazowo dostosowane do specyfiki i realiów funkcjonowania firmy Klienta oraz zmieniających się uwarunkowań rynku. Projekty doradcze prowadzone są w sposób zapewniający otwartą, dwustronną komunikację a jednocześnie ukierunkowany na zapewnienie oczekiwanych rezultatów. Takie podejście do projektu czyni go bardzo efektywnym oraz prowadzi do osiągania przez naszych Klientów konkretnych, mierzalnych rezultatów.

Wiedza, kultura i wartości wypracowane przez firmę FUTUREA oraz wniesione przez jej Konsultantów i Trenerów, pozwalają świadczyć usługi o najwyższym poziomie merytorycznym oraz wyjątkowym standardzie obsługi Klientów, a także kontynuować dynamiczny rozwój na polskim rynku.